Trg Mate Lovraka 3, Veliki Grđevac
Tel: 043/461-666; 461-609

Vijesti

Anketa

Da li Vam se sviđa novi dizajn stranice?
  Da, dobar je

  Ne, prethodni je bio bolji

  Nisam siguran


Rezultati

Informativne radionice o mjerama ruralnog razvoja9.2.2016.


Pozivamo sve zainteresirane poljoprivrednike da prisustvuju predavanjima na kojima će predstavnici Ministarstva poljoprivrede i Agencije za

plaćanja prezentirati ciljeve te informirati prisutne o provedbi IAKS mjera iz

Programa ruralnog razvoja RH za razdoblje 2014.-2020.


Upravljačko tijelo Programa ruralnog razvoja RH za razdoblje
2014.-2020. i Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju
provode informativnu kampanju o IAKS mjerama ruralnog razvoja.


Pozivamo sve zainteresirane poljoprivrednike da prisustvuju
predavanjima na kojima će predstavnici Ministarstva poljoprivrede i Agencije za
plaćanja prezentirati ciljeve te informirati prisutne o provedbi IAKS mjera iz
Programa ruralnog razvoja RH za razdoblje 2014.-2020.


Predavanja se odnose na sljedeće mjere:



  • Mjera 10 – Poljoprivreda,
    okoliš i klimatske promjene

  • Mjera 11 – Ekološki
    uzgoj

  • Mjera 13 – Plaćanja
    područjima s prirodnim ili ostalim posebnim ograničenjima


Informativna kampanja provodi se u razdoblju od 10. veljače

do  8. ožujka, a raspored predavanja po županijama pogledajte u

tablici:





























































































































































































R.br.





PODRUŽNICE/TERMINI





LOKACIJE





1





BRODSKO-POSAVSKA/ VUKOVARSKO-SRIJEMSKA





 





10.02.2016.





OPRISAVCI - 10.02., od 10-12:30 sati, Općinska

vijećnica, Trg Svetog Križa 16





OTOK - 10.02., od  15-17:30 sati, Trg Kralja Tomislava

6A, Gradska knjižnica





2





OSJEČKO-BARANJSKA





 





11.02.2016.





ĐAKOVO - 11.02., od 10-12:30 sati, Gradska

vijećnica,Trg dr. F. Tuđmana 4





BELI MANASTIR – 11.02., od 15-17:30 sati, Velika

vijećnica, Imre Nagya 2d





3





POŽEŠKO-SLAVONSKA/ VIROVITIČKO

PODRAVSKA





 





12.02.2016.






PLETERNICA - 12.02., od 10-12:30 sati,  PLINK

poduzetnički inkubator Pleternica, Ante Starčevića 35






SUHOPOLJE - 12.02., od 15-17:30 sati, Hrvatski dom,

Trg Sv. Terezije 10





4





KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA/ ZAGREBAČKA ISTOČNI

DIO





 





15.02.2016.





KRIŽEVCI  - 15.02., od 15 - 17:30 sati, dvorana

Komunalnog poduzeća Križevci, Drage Grdenića 7





VRBOVEC  - 15.02., od 10 - 12:30 sati, Gradska

vijećnica, Trg Petra Zrinskog 9





5





SISAČKO-MOSLAVAČKA/

BJELOVARSKO-BILOGORSKA





 





17.02.2016.





VELIKI GRĐEVAC – 17:02, od 10-12:30 sati,

Višenamjenska dvorana, Kralja Tomislava 10 





POPOVAČA - 17.02., od 15-17:30 sati, Dom kulture, Trg

grofova Erdedija 18 





6





MEĐIMURSKA/ VARAŽDINSKA





 





19.02.2016.





VIDOVEC – 19.02., od 10-12:30 sati, Općinska dvorana,

Vidovski trg 9, preko puta crkve





BELICA - 19.02. od 15-17:30 satibivša kino-dvorana,

Kralja Tomislava 100





7





KRAPINSKO-ZAGORSKA/ ZAGREBAČKA JUŽNI

DIO





 





22.02.2016.





ZLATAR - 22.02., od 15-17:30, Park hrvatske mladeži

2





JASTREBARSKO –22.02. 10-12:30 sati, Centar za kulturu,

Dr. Franje Tuđmana 9





8





KARLOVAČKA/





SISAČKO-MOSLOVAČKA





 





24.02.2016.





GLINA  - 24.02., od 10-12:30 sati, Hrvatski dom, S.i

A. Radića 10





VOJNIĆ - 24.02., od 15-17:30 sati, Dom kulture, Trg

kralja Petra Svačića 2,





9





PRIMORSKO-GORANSKA/ LIČKO-SENJSKA





 





26.02.2016.





OTOČAC - 26.02., od 10-12:30 sati, Gacko pučko

otvoreno učilište





DELNICE - 26.02., od 15-17:30 sati, Velika Vijećnica

Grada Delnica, Trg 138 brigade H.V.4





10





ZADARSKA/





ŠIBENSKO-KNINSKA





 





02.03.2016.





DRNIŠ – 02.03., od 15-17:30 sati, Trg kralja Tomislava

1, Općinska  zgrada





BENKOVAC, 02.03., od 10-12:30 sati, Gradska knjižnica,

Šetalište kneza Branimira 46





11





SPLITSKO-DALMATINSKA/

DUBRAVAČKO-NERETVANSKA





 





03.03.2016.





SINJ - 03.03.2016, od 10-12:30 sati, Gradska vijećnica

Sinj, Dragašev prolaz 10





METKOVIĆ (za dolinu Neretve), 03.03., od 15-17:30

sati
, Zgrada političkih stranaka, Kralja Zvonimira

22





12





ISTARSKA





 





08.03.2016.





PULA -  08.03., od 10-12:30 sati, Županijska

Gospodarska komora, Carrarina 5





PAZIN – 08.03., od 15-17:30 sati,Gradska vijećnica, 

Družba Sv. Ćirila i Metoda 10




Objavljeno: 9.2.2016.